Pozycjonowanie GMF (Google Moja Firma) to rzecz bardzo ważna, dla każdego, kto chce na poważnie zaistnieć w Google i chce wykorzystać w pełni potencjał jaki daje wyszukiwarka Google. Blog ten za pośrednictwem wpisów ma zadanie uświadomić każdego właściciela strony internetowej, właściciela wizytówki w Google o profitach jakie płyną z prowadzenia dobrze prosperującej wizytówki Google Moja Firma w mapach Google. Omawiamy detal po detalu i jego wpływ na nasze WWW.

Czy dodanie firmy do map jest darmowe?
jak usunąć google moja firma
Jak usunąć wizytówkę Google Moja Firma?
location, map, pin
Jak zrobić wizytówkę w Google mapach?
zawieszona wizytówka google
Co zrobić z zawieszoną wizytówką Google Moja Firma?

Na czym polega pozycjonowanie wizytówek Google Moja Firma w mapach Google?

Celem pozycjonowania wizytówek jest zdobycie najwyższej, najlepszej pozycji w rankingu Google czyli pierwszej na słowa kluczowe na których nam najbardziej zależy. Sam etap pozycjonowania wizytówki (GMF) składa się z bardzo dużej ilości elementów, które złożone w sumie do kupy mają wpływ na pozycje, na przegonienie konkurencyjnych wizytówek nie dbających o wszystkie detale tak jak to ma miejsce w przypadku naszej wizytówki.

Co ma wpływ na pozycje?

Mówiąc w skrócie na pewno na pierwszym miejscu jest poprawnie wykonana optymalizacja, o której mowa w jednym z naszych artykułów. Optymalizacja tyczy się każdego, nawet najmniejszego detalu zamieszczonego na naszej wizytówce i jak pokazują testy, istnieją również kwestie wykraczające poza to co zrobiliśmy wewnątrz samej wizytówki. Czynniki zewnętrzne zależne są między innymi od strony internetowej, opinii, stażu wizytówki ale również linków prowadzących do naszej wizytówki czy też strony internetowej.

 

Potrzebujesz wsparcia?

Pomożemy Tobie uzyskać Top1 pozycję dla Twojej wizytówki. Udowodnimy, że znamy się na robocie pracując z Tobą za darmo w początkowym okresie. Wykażemy, że potrafimy zrobić awanse w postaci pozycji, a Ty sam zadecydujesz Czy warto z nami podjąć stałą współpracę.